Novice‎ > ‎Arhiv novic‎ > ‎

Državni prvaki 2011 - mixed kategorija

objavljeno: 14. okt. 2011 01:53 avtor: Marko   [ posodobljeno 24. okt. 2012 09:15 ]
Za nami je še eno državno prvenstvo, ki je letos doseglo rekordno udeležbo. Beležiti je bilo kar osemdeset igralcev in igralk iz cele Slovenije. Nedvomno je to pokazatelj, da se šport uspešno širi tako rekreativno kot profesionalno.

ŠD Frizmi je zastopalo svoje barve v mixed in open kategoriji. Mixed ekipa je že tretjič zapored prepričljivo ubranila naslov državnega prvaka. Open ekipa pa je osvojila 3. mesto.

ŠD Frizmi se prav gotovo lahko ponaša tudi z vedno bolj številčno žensko ekipo (To Mi Deli), ki pa žal v women kategoriji, v Sloveniji, še nima konkurence. Zato so dekleta ta dan izvedla trening. V želji, da bi se v Sloveniji razvil tudi ženski ultimate, je bilo državno prvenstvo zgovoren apel ostalim društvom, da pričnejo vlagati tudi v ženski segment ultimata.

ŠD Frizmi čestita vsem svojim igralcem in igralkam za uspeh in borbenost, ki so jo pokazali na igrišču. Le tako naprej.